
ДБ Хотин (ФАО 280) Насіння кукурудзи Рост Агро
1 750 ₴
- В наявності
- +380 (95) 598-87-25відділ Продажу
Простий модифікований середньоранній гібрид (ФАО 280).
Занесений у Реєстр сортів України з 2015 року.
Напрямок використання — зерно.
Добре переносить спеку.
Культура заввишки 230-240 см.
Висота прикріплення качалка — 85-95 см.
Рослина не кущиться, стійка до ліплення.
Довжина гойдалка — 22-24 см, кількість рядів зерен — 16-18, стрижень — червоний.
Зерно жовто-жовтогаряче, іноді проявляються червоні смуги, зубоподібне.
Гібрид добре реагує на поліпшення умов вирощування.
Маса 1000 зерен — 280-300 г.
Зони вирощування — Степп, Лісопеп, Полісся.
Рекомендована передубірна густота в зоні Степі — 50-55 тис. шт./га, Лесопе — 75-80 тис. шт./га, Полісся — 90 тис. шт./га.
Потенціальна врожайність зерна в зоні Степі — 95-115 ц/га, Лісостепі — 125-135 ц/га.
Реальна врожайність зерна в зоні Степі — 65-90 ц/га, Лісостепі — 95-120 ц/га.
Рекомендації для підвищення врожайності кукурудзи
Використовуючи багатющий досвід тисяч фермерів у всій Україні, можна неабияк підвищити врожайність кукурудзи, максимально наблизивши показники продуктивності до потенціалу конкретного гібрида культури.
На початкових етапах розвитку (від посіву до появи 3-5 листя) найбільший вплив на кукурудзу мають абіотичні чинники: температура довкілля, активність сонячних променів, вологість ґрунту тощо. Залежно від умов, розвиток культури може стимулюватися або гальмуватися, що неабияк впливає на майбутній урожай.
Для усунення впливу несприятливих абіотичних чинників і підвищення врожайності кукурудзи широко використовується підживлення мікроприладами "по листу", які здатні швидко та повною мірою засвоюватися рослинами, навіть за температури повітря 2-4 °C, за якої рослини не здатні поглинати фосфор через кореневу систему. Їх застосування може дати культурі необхідну для росту енергію й неабияк знизити втрати щодо потенційної врожайності кукурудзи.
Етапи проведення агротехнічних заходів
Для підвищення врожайності кукурудзи, братися до спеціальних агротехнічних заходів треба ще до моменту посіву. Передпоєве внесення нітроамофоски, у нормі 100-120 кг/га, збагатить ґрунт для забезпечення максимальних темпів початкового розвитку рослин. Добриво можна також вносити під час посіву насіння.
У разі раннього посіву фосфор може погано засвоюватися кореневими пагонами (з ґрунту він засвоюється рослиною за температури понад 8-10 °C). У разі його дефіциту (листя стають синіми) рекомендується вносити добриво з листя, так рослина найкраще може засвоїти фосфор (до 98%). Відсоток поглинання також залежить від якості обраного препарату та дотримання умов зберігання виробником. На практиці, «ГУМАТ ФОРТЕ» максимально сприяє усуненню дефіциту фосфору.
У період формування 1-3 листя відбувається закладка віночки. Обробка післяходовим гербіцидом у цій фазі впливає на цей процес, що призводить до зниження врожаю. Якщо посівна площа сильно засорена, то краще вносити ґрунтовий гербіцид з ацетохлором 900 г/л « Харнес, Хорус, Атлантикс, Аценіт, Прагмат, Основа, Герб 900» або S-метолохлором «Примекстру, Толазин, Фреміум Голд» відразу після висівання насіння або чекати фази 3-5 листя для обприскування бур'янів післяходовим гербіцидом.
У період 3-5 листя формування генеративних органів не відбувається, тільки формування 4 і 5 аркушів, з огляду на що цей період найкраще підходить для оброблення гербіцидами без шкоди для врожаю. Гербіцид підбираємо під тип бур'янів, наявних на полі:
- злакові — римсульфурон, нікосульфурон: «Титус, Трон,Трономіт, Тівітус»
- дводольні — дикамба, бентазон, клопіралід, 2,4-Д, флорасулам: «Прима, Агент, Дисулам, Сатіс, Пріус, Балерина, Прайм, Хаммер Дуо, Баал»
У період 5-7 листя (або 7-9 залежно від ФАО кукурудзи) починається закладка кількості рядів зерен у качарці. Для збільшення рядів у цей період рекомендується вносити добрива з вмістом цинку або комплексне Зернові.
У період 7-9 листя закладається кількість зерен у низці качечка, якщо в період 5-7 листя не було підживлення цинком, то треба його проводити в цій фазі, щоб сприяти повному запиленню качанка ближче до верху.
Норма внесення «LF- КУКУРУЗА» и «LF- ЦИНК 80» :
1 л препарату на 1 га
Результати застосування мікродобрива для кукурудзи
«LF- КУКУРУЗА» и «LF- ЦИНК 80» :
- Профілактика та боротьба з хворобами, викликаними дефіцитом цинку та інших елементів.
- Стимуляція коренеутворення.
- Покращує засвоєння калію та магнію.
- Підсилює біосинтез білка, вуглеводів.
- Підвищення морозу та сухостійкості.
- Поліпшення товарних показників продукції.
- Збільшення врожайності до 30%.
Основні | |
---|---|
Виробник | Зростання Агро |
Країна виробник | Україна |
Культура | Кукурудза |
Тип продукції | Посівний (насіння) |
ФАО | 280 |
- Ціна: 1 750 ₴